Rebecca Kenda PPH 2018.

Rebecca Kenda viceprvakinja Hrvatske na gredi

27. pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe dobne kategorije te 27. višebojsko i pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniorke i seniorke odžano je u Sisku 10. lipnja. » više

3. i 4. razred s trenericama

Gimnastičarke 2. razreda pobjednice Morčić kupa

U nedjelju 13. svibnja 2018. u Rijeci se održao 2. Morčić kup za popularnu gimnastiku. Nastupilo je preko 310 gimnastičara i gimnastičarki iz Hrvatske. » više

c program

5 medalja s 1. kola Kupa Hrvatske

U subotu 12. svibnja 2018. se u Nacionalnom gimnastičkom centru Aton, održalo 1. kolo kupa Hrvatske. » više

RASPORED TRENINGA ZA REKREATIVCE U SRPNJU

watermark1-300x284

Za sve zainteresirane gimnastičare i gimnastičarke rekreativnih grupa, treninzi će se održavati u periodu od 2. do 24. srpnja:

UTORKOM od 9 do 10 sati

i

ČETVRTKOM od 9 do 10 sati

u borilačkoj dvorani pri OŠ B. Tonija.

REZULTATI PROLJETNOG PRVENSTVA KLUBA ZA REKREATIVNE GRUPE

 

 

U subotu 16. lipnja održano je Proljetno prvenstvo kluba za rekreativne grupe.

Ostvareni su slijedeći rezultati:

PREDŠKOLCI 1

1. Klara Hršak, 2. Dora Puhalo, 3. Nina Vukić

Predškolci 1

PREDŠKOLCI 2

1. Lorena Runtas, 2. Leona Validžić Čorić, 3. Katja Klisurić

Predškolci 2

PREDŠKOLCI 3

1. Magda Puljić, 2. Marta Matijašić, 3. Lana Runtas

Predškolci 3

DEČKI (početni)

1. Zvonimir Novosel, 2. Bruno Bošković Belanić, 3. Damir Bošković Belanić, 4. Andrija Novosel

Dečki (početni)

 

 

DEČKI (napredni)

1. Luka Lehpamer, 2. Luka Gogić, 3. Patrik Mataušić

Dečki (napredni)

 

 

1. I 2. RAZRED POČETNI

1. Marta Koletić, 2. Iris Burić, 3. Ana Kralj

1. i. 2. razred početni

 

1. I 2. RAZRED NAPREDNI

1. Ema Trogrlić, 2. Vita Ćebić, 3. Antea Šimara

1. i 2. razred napredni

 

3. i 4. RAZRED POČETNI

1. Ema Lacković Jenko, 2. Paola Ćebić, 3. Josipa Žarko

3. i 4. razred početni

 

3. i 4. RAZRED NAPREDNI

1. Vivian Fabekovec, 2. Franka Štrbac, 3. Chiara Stanić

3. i 4. napredni

 

5.-8. RAZRED

1. Lara Hanzalek, 2. Sara Lacković, 3. Marija Smolčić

5.-8. razred

 

Čestitamo gimnastičarkama i gimnastičarima i njihovim trenericama: Loreni Radan, Tei Lagančić, Sandri Jurković, Jeleni Pađan i Martini Bublić.

Kompletne rezultate možete pogledati ovdje:

Rezultati PP 2018.

Za sve zainteresirane treninzi će se održati i tijekom srpnja (u periodu od 2. do 24.) i to utorkom i četvrtkom od 9 do 10 sati ujutro u borilačkoj dvorani pri OŠ B. Tonija.

Svima ostalima želimo ugodne i vesele praznike i vidimo se početkom rujna!

 

Vaše trenerice

 

Bronca za gimnastičarke 2. razreda sa VIII. Aton kupa

s trenericama

U subotu 21. travnja održao se osmi po redu Aton kup za gimnastičarke i gimnastičare koji nisu nastupali u A, B ili C programu prema pravilniku Hrvatskog gimnastičkog saveza.

Ukupno je nastupilo 550 natjecatelja iz cijele Hrvatske.

Uspješan početak natjecateljske sezone

GK Samobor

Naše gimnastičarke boravile su u  od 9. do 11. ožujka 2018. godine u Dubrovniku na 8. Turniru sv. Vlahe.

Iz Dubrovnika su kući donijele 3 zlata, 2 srebra i 2 bronce.

Designed by: seo services | Thanks to credit repair, web design st louis and std testing