juniorke

3 medalje sa 2. kola Kupa Hrvatske

ZTD Hrvatski sokol bio je domaćin 2. kola Kupa Hrvatske u subotu 13. listopada.         U kategoriji mlađih kadetkinja B ekipa u sastavu: Mia Bajan, Lora Jaklenec, Jelena Kruhan, » više

Rebecca Kenda PPH 2018.

Rebecca Kenda viceprvakinja Hrvatske na gredi

27. pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe dobne kategorije te 27. višebojsko i pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniorke i seniorke odžano je u Sisku 10. lipnja. » više

3. i 4. razred s trenericama

Gimnastičarke 2. razreda pobjednice Morčić kupa

U nedjelju 13. svibnja 2018. u Rijeci se održao 2. Morčić kup za popularnu gimnastiku. Nastupilo je preko 310 gimnastičara i gimnastičarki iz Hrvatske. » više

VIŠEBOJSKO PRVENSTVO HRVATSKE I ZAVRŠNICA KUP HRVATSKE ZA B I C PROGRAM

U Slavonskom Brodu će se od 9. do 11. studenog održati Višebojsko prvenstvo Hrvatske za mlađe dobne kategorije te Završnica Kupa Hrvatske za B i C program.

 

Rebecca Kenda nastupit će na VPH u A programu u kategoriji kadetkinja.

Rebecca Kenda PPH 2018.

 

Na zavšnicu Kupa Hrvatske nakon održanih kola u B programu plasirale su se:

 

EKIPA ML. KADETKINJA

(Lora Jaklenec, Mia Bajan, Elena Vlahović, Nola Lucarić i Jelena Kruhan)

 

kadetkinje b

kadetkinja Leire Golubić

 

Leire Golubić

 

i juniorke: Ema Kristina Šprljan i Dora Jurković

 

 Ema Kristina ŠprljanDora Jurković

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U C PROGRAMU

kadetkinje: Marta Jelić i Lucija Mučnjak

JZYR1898

(Ana Matijaščić), Marta Jelić, (Korina Petrović, Bruna Mrzak), Lucija Mučnjak i (Eva Prčić)

i juniorke: Maja Lehpamer, Barbara Jelić i Tara Bartaković

juniorke

 Maja Lehpamer, (Ema Babić), Barbara Jelić i Tara Bartaković

 

Čestitamo našim gimnastičarkama!

 

 

 

 

 

 

MB

OBAVIJEST ZA GIMNASTIČARKE 5. DO 8. RAZREDA

uskličnik

Umjesto u subotu 3. studenog trening će se održati

U PETAK, 2. STUDENOG OD 19 DO 20 SATI.

Vaše trenerice

RASPORED TRENINGA REKREATIVNIH GRUPA ZA SEZONU 2018./2019.

watermark1-300x284

 

Od utorka 11. rujna raspored treninga rekreativnih grupa odvijat će se prema sljedećem rasporedu:

MALA ŠKOLA GIMNASTIKE (4 do 6 godina)

srijeda i petak 17:00 do 18:00 sati

 

ŠKOLA GIMNASTIKE (1. i 2. razred)

utorak i četvrtak od 17:00 do 18:00

ŠKOLA GIMNASTIKE (3. i 4. razred)

utorak i četvrtak od 18:00 do 19:00

ŠKOLA GIMNASTIKE (5. do 8. razred)

srijeda 20:30 do 21:30

i subota od 09:00 do 10:00

 

SVI TRENINZI ODVIJAJU SE U

BORILAČKO-GIMNASTIČKOJ DVORANI

OŠ B. TONI!!!!

 

Trenerice: Jelena Pađan, Tea Lagančić, Sandra Jurković, Iva Lulić Palavra i Martina Bublić.

Do kraja dana na face i web stranicama kluba bit će objavljen popis članova rekreativnih grupa kao i lista čekanja.

Molimo sve one koji još nisu donijeli upisnicu ili se još nisu javili i potvrdili svoj nastavak treniranja da to učine NAJKASNIJE do PETKA 14. rujna na

mail gk.samobor@gmail.com ili telefon 091/9836104 (Sandra Mihelić)

Ukoliko to ne učine smatrat će se da su odustali od treniranja i pravo na upis imaju djeca s liste čekanja.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

REZULTATI PROLJETNOG PRVENSTVA KLUBA ZA REKREATIVNE GRUPE

 

 

U subotu 16. lipnja održano je Proljetno prvenstvo kluba za rekreativne grupe.

Ostvareni su slijedeći rezultati:

PREDŠKOLCI 1

1. Klara Hršak, 2. Dora Puhalo, 3. Nina Vukić

Predškolci 1

PREDŠKOLCI 2

1. Lorena Runtas, 2. Leona Validžić Čorić, 3. Katja Klisurić

Predškolci 2

PREDŠKOLCI 3

1. Magda Puljić, 2. Marta Matijašić, 3. Lana Runtas

Predškolci 3

DEČKI (početni)

1. Zvonimir Novosel, 2. Bruno Bošković Belanić, 3. Damir Bošković Belanić, 4. Andrija Novosel

Dečki (početni)

 

 

DEČKI (napredni)

1. Luka Lehpamer, 2. Luka Gogić, 3. Patrik Mataušić

Dečki (napredni)

 

 

1. I 2. RAZRED POČETNI

1. Marta Koletić, 2. Iris Burić, 3. Ana Kralj

1. i. 2. razred početni

 

1. I 2. RAZRED NAPREDNI

1. Ema Trogrlić, 2. Vita Ćebić, 3. Antea Šimara

1. i 2. razred napredni

 

3. i 4. RAZRED POČETNI

1. Ema Lacković Jenko, 2. Paola Ćebić, 3. Josipa Žarko

3. i 4. razred početni

 

3. i 4. RAZRED NAPREDNI

1. Vivian Fabekovec, 2. Franka Štrbac, 3. Chiara Stanić

3. i 4. napredni

 

5.-8. RAZRED

1. Lara Hanzalek, 2. Sara Lacković, 3. Marija Smolčić

5.-8. razred

 

Čestitamo gimnastičarkama i gimnastičarima i njihovim trenericama: Loreni Radan, Tei Lagančić, Sandri Jurković, Jeleni Pađan i Martini Bublić.

Kompletne rezultate možete pogledati ovdje:

Rezultati PP 2018.

Za sve zainteresirane treninzi će se održati i tijekom srpnja (u periodu od 2. do 24.) i to utorkom i četvrtkom od 9 do 10 sati ujutro u borilačkoj dvorani pri OŠ B. Tonija.

Svima ostalima želimo ugodne i vesele praznike i vidimo se početkom rujna!

 

Vaše trenerice

 

Designed by: seo services | Thanks to credit repair, web design st louis and std testing