Arhiva kategorije: Novosti

VIŠEBOJSKO PRVENSTVO HRVATSKE I ZAVRŠNICA KUP HRVATSKE ZA B I C PROGRAM

U Slavonskom Brodu će se od 9. do 11. studenog održati Višebojsko prvenstvo Hrvatske za mlađe dobne kategorije te Završnica Kupa Hrvatske za B i C program.

 

Rebecca Kenda nastupit će na VPH u A programu u kategoriji kadetkinja.

Rebecca Kenda PPH 2018.

 

Na zavšnicu Kupa Hrvatske nakon održanih kola u B programu plasirale su se:

 

EKIPA ML. KADETKINJA

(Lora Jaklenec, Mia Bajan, Elena Vlahović, Nola Lucarić i Jelena Kruhan)

 

kadetkinje b

kadetkinja Leire Golubić

 

Leire Golubić

 

i juniorke: Ema Kristina Šprljan i Dora Jurković

 

 Ema Kristina ŠprljanDora Jurković

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U C PROGRAMU

kadetkinje: Marta Jelić i Lucija Mučnjak

JZYR1898

(Ana Matijaščić), Marta Jelić, (Korina Petrović, Bruna Mrzak), Lucija Mučnjak i (Eva Prčić)

i juniorke: Maja Lehpamer, Barbara Jelić i Tara Bartaković

juniorke

 Maja Lehpamer, (Ema Babić), Barbara Jelić i Tara Bartaković

 

Čestitamo našim gimnastičarkama!

 

 

 

 

 

 

MB

OBAVIJEST ZA GIMNASTIČARKE 5. DO 8. RAZREDA

uskličnik

Umjesto u subotu 3. studenog trening će se održati

U PETAK, 2. STUDENOG OD 19 DO 20 SATI.

Vaše trenerice

3 medalje sa 2. kola Kupa Hrvatske

juniorke

ZTD Hrvatski sokol bio je domaćin 2. kola Kupa Hrvatske u subotu 13. listopada.

 

 

 

 

U kategoriji mlađih kadetkinja B ekipa u sastavu: Mia Bajan, Lora Jaklenec, Jelena Kruhan, Nola Lucarić i Elena Vlahović osvojila je brončanu medalju.

Najbolja pojedinka je bila Jelena Kruhan na 4. mjestu.

ml. kadetkinje b

Ema Kristina Šprljan nastupila je u kategoriji juniorki B i osvojila je pojedinačno 7. mjesto.

Ema Kristina Šprljan

U C programu ekipa kadetkinja C također je osvojila ekipnu broncu. Ekipu su činile: Marta Jelić, Ana Matijaščić, Bruna Mrzak, Lucija Mučnjak, Korina Petrović i Eva Prčić.

Korina Petrović bila je najbolja pojedinka na 7. mjestu.

kadetkinje C

Ema Babić, Tara Bartaković, Barbara Jelić i Maja Lehpamer osvojile su ekipno srebro u kategoriji juniorki C programa. Najbolja pojedinka je bila Barbara Jelić na 4. mjestu.

juniorke C

Na natjecanju su ih pratile trenerice Jelena Pađan i Martina Bublić dok je Tea Lagančić bila sutkinja.

Čestitamo svim gimnastičarkama!

MB

RASPORED TRENINGA REKREATIVNIH GRUPA ZA SEZONU 2018./2019.

watermark1-300x284

 

Od utorka 11. rujna raspored treninga rekreativnih grupa odvijat će se prema sljedećem rasporedu:

MALA ŠKOLA GIMNASTIKE (4 do 6 godina)

srijeda i petak 17:00 do 18:00 sati

 

ŠKOLA GIMNASTIKE (1. i 2. razred)

utorak i četvrtak od 17:00 do 18:00

ŠKOLA GIMNASTIKE (3. i 4. razred)

utorak i četvrtak od 18:00 do 19:00

ŠKOLA GIMNASTIKE (5. do 8. razred)

srijeda 20:30 do 21:30

i subota od 09:00 do 10:00

 

SVI TRENINZI ODVIJAJU SE U

BORILAČKO-GIMNASTIČKOJ DVORANI

OŠ B. TONI!!!!

 

Trenerice: Jelena Pađan, Tea Lagančić, Sandra Jurković, Iva Lulić Palavra i Martina Bublić.

Do kraja dana na face i web stranicama kluba bit će objavljen popis članova rekreativnih grupa kao i lista čekanja.

Molimo sve one koji još nisu donijeli upisnicu ili se još nisu javili i potvrdili svoj nastavak treniranja da to učine NAJKASNIJE do PETKA 14. rujna na

mail gk.samobor@gmail.com ili telefon 091/9836104 (Sandra Mihelić)

Ukoliko to ne učine smatrat će se da su odustali od treniranja i pravo na upis imaju djeca s liste čekanja.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

Designed by: seo services | Thanks to credit repair, web design st louis and std testing