3. Aton Kup

IMG_3739

U nedjelju 26. svibnja u Nacionalnom gimnastičkom centru Aton u Nedelišću održan je 3. ATON KUP za gimnastičare i gimnastičarke rekreativce. Ukupno je nastupilo oko 120 natjecatelja, rekreativaca koji se nikad nisu natjecalji u nekom od službenih programa Hrvatskog gimnastičkog saveza.

U prvom turnusu nastupao je naš jedini gimnastičar Dominik Stier. Hrabro je odradio svoje prvo natjecanje na svih 6 sprava i u kategoriji dječaka 3. razreda na kraju je osvojio 2. mjesto i srebrnu medalju.

Dominik Stier na konju s hvataljkama

Dominik na konju s hvataljkama

dječaci 3. razred 2.  mjestoDominik Stier

dječaci 3. razred: 2. mjesto Dominik Stier

Drugi turnus bio je rezerviran za djevojčice. Naše gimnastičarke nastupile su III. kategoriji koju su činile gimnastičarke od 5.do 8. razreda.

U pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji 5. razreda 2. mjesto je osvojila Antea Herger, a treća je bila Lora Bedeković.

5. razredi 2.mjesto Antea Herger, 3. Lora Bedeković

djevojčice 5. razred: 2. mjesto Antea Herger, 3. Lora Bedeković

Kod 6. razreda 2. mjesto pripalo je Ivani Jakopec, a 3. Tina Šmid.

6. razredi 2. Ivana Jakopec, 3. Tina Šmid

6. razred: 2. mjesto Ivana Jakopec, 3. Tina Šmid

Sarah Fadljević bila je 3. u konkurenciji 7. razreda dok je prvakinja u konkurenciji 8. razreda postala naša Ana Herger, a 3. mjesto je osvojila Paula Vulić.

7. razredi 3. Sarah Fadljević

7. razred: 3. mjesto Sarah Fadljević

8. razredi 1. Ana Herger, 3. Paula Vulić

8. razred: 1. mjesto Ana Herger, 3 Paula Vulić

Sve zajedno one su činile ekipu u III. kategoriji (5.- 8. razred) te su osvojile 2. mjesto ekipno.

III. kategorija GK Samobor 2. mjesto ekipno

Na natjecanju ih je pratila trenerica Martina Bublić dok je naša mlada sutkinja Paula Stier sudila na gredi.