1. turnir sv. Mihovila

zajednička GK Samobor

U Šibeniku je proteklog vikenda održan 1. turnir sv. Mihovila.

Turnir je dobilo ime po sv. Mihovilu zaštitniku grada Šibenika, a ukupno je nastupilo 12 klubova iz cijele Hrvatske.

sudionici

Gimnastički klub Samobor predstavljale su 4 gimnastičarke (Nika Šmid, Petra Frankić, Tamara Regović i Karla Garašić) i jedan gimnastičar Dominik Stier.

Dominik je ujedno bio i jedini gimnastičar u kategoriji kadeta D i osvojio je 1. mjesto. Nika je nastupala u kategoriji ml. kadetkinja C i osvojila je 30. mjesto.

kadeti D Dominik 1.mjesto

kadeti D: Dominik Stier 1. mjesto

Tamara i Petra natjecale su u kategoriji kadetkinja C. Tamara je osvojila odlično 6. mjesto dok je Petra bila 19. Juniorka Karla osvojila je 8. mjesto.

kadetkinje C Tamara 6. mjesto

kadetkinje C: Tamara Regović, 6. mjesto

Na natjecanje ih je pratila trenerica Martina Bublić, dok je Lucija Kirschenheuter odsudila svoje prvo natjecanje kao regionalna sutkinja.

Lucija sutkinja

druga s lijeva: sutkinja Lucija Kirschenheuter

Ovim putem želimo se još jednom zahvaliti dragim Šibenčanima na gostoprimstu. Hvala vam i vidimo se i dogodine!