8 medalja na V. Aton Kupu

zajednička

U subotu 14. ožujka oko 370 gimnastičarki i gimnastičara natjecalo se na V. Aton Kupu u Nacionalnom gimnastičkom centru u Nedelišću.

Gimnastički klub Samobor predstavljale su 24 gimnastičarke. Na natjecanju su ih pratile trenerice Jelena Pađan i Martina Bublić, dok je Helena Kovačić bila sutkinja.

U 1. turnusu nastupile su djevojčice od 5. do 8. razreda. Ekipa u sastavu: Sara Petrić, Mia Bašić, Lora Bedeković, Antea Herger, Ema Herger i Patricija Kovač osvojila je ekipno 3. mjesto.

5. do .8. medalje

5. do 8. razred: Mija Bašić, Sara Petrić, Patricija Kovač, Antea Herger, Ema Herger i Lora Bedeković

Pojedinačno u konkurenciji 5. razreda Patricija Kovač bila je 3.

5. razred Patricija Kovač 3. mjesto

5. razredi: Patricija Kovač, 3. mjesto

Antea Herger osvojila je 2. mjseto pojedinačno u kategoriji 7. razreda, a Lora Bedeković bila je najbolje i okitila se zlatnom medaljom.

7. razred Antea Herger 2. mjesto, Lora Bedeković 1. mjesto

7. razredi: 1. mjseto Lora Bedeković, 2. mjesto Antea Herger

8. razred Ema Herger 1. mjesto

8. razredi: 1. mjesto Ema Herger

Ema Herger bila je najbolja u kategoriji 8. razreda.

U drugom turnusu nastupile su u kategoriji 1 i 2. razreda: Nika Jambreuš, Ana Cvetković, Antonija Glibo, Victorija Šarić i Nola Rađenović Fijan.

1. i 2. razred s medaljama

1. i 2. razred: Victorija Šarić, Nika Jambreuš, Antonija Glibo, Nola Rađenović Fijan i Ana Cvetković

Treći turnus bio je rezerviran za gimnastičarke 3. i 4. razreda. Ekipa 4. razreda u sastavu: Marija Togonal, Mija Ivanišević, Lorena Mihok, Lea Kuhar i Matea Šimurina osvojila je ekipno 2. mjesto.

3. i 4 razredi 2. mjesto ekipno

4. razredi ekipno: 2. mjesto GK Samobor

Pojedinačno najbolja je bila Lorena Mihok na 3. mjestu.

U kategoriji 3. razreda nastupale su: Lara Hanzalek, Lea Holetić, Lana Obadić, Laura Petrović, Petra Kontak, Ema Babić, Ema Kristina Šprljan i Dora Horvatiček. Ekipno su osvojile 3. mjesto.