8 medalja s 3. kola Kupa Hrvatske

img_4272

U nedjelju 16. listopada u ZTD-u Hrvatski sokol održano je 3 kolo Kupa Hrvatske.

Nastupilo je ukupno 16 gimnastičarki našeg kluba u 2 programa i 7 kategorija.

U kategoriji kadetkinja C Leire Golubić osvojila je 4. mjesto. Nola Lucarić osvojila 9. mjesto i popravila svoj rezultat za 9,65 bodova u odnosu na 1. kolo.

Kod ml. juniorka C najbolji rezultat ostvarila je Ema Kristina Šprljan (8. mjesto).  U istoj kategoriji Lorena Mihok bila je 20. , a Lea Kuhar 21.

Tamara Regović osvojila je srebrnu, a Patricija Kovač brončanu medalju u kategoriji juniorki C. Ena Bašić bila je 5.

img_4274

juniorke C: 2. Tamara Regović, 3. Patricija Kovač, 5. Ena Bašić

U B programu Rebecca Kenda bila je zlatna u kategoriji ml. kadetkinja. Zlatne su bile i sestre Mihelić; Ema u kategoriji juniorki i Marija Sara u kategoriji seniorki.

Ekipno zlato osvojile su Sara Kormoš, Dolores Šagud, Maja Lehpamer, Dora Jurković i Lorena Bartaković u kategoriji ml. juniorki B.

Pojedinačno Sara je osvojila broncu, Dolores je bila 4., Maja 6., Dora 7. i Lorena 8.

Tara Bartaković, Leona Majcenović i Barbara Jelić osvojile su ekipno srebro u kategoriji kadetkinja B, a pojedinačno su se poredale od 7. do 9. mjesta.

Na natjecanju su ih pratile trenerice Tea Lagančić, Jelena Pađan, Martina Bublić  i trener Bojan Šinkovec.

Sutkinje su bile Paula Stier i Lucija Kirschenheuter.

S nestrpljenjem čekamo službene rezultate i potvrde nastupa na Završnici Kupa Hrvatske koje će se od 4. do 6. studenog održati u Nacionalnom gimnastičkom centru Aton u Nedelišću.