9 MEDALJA S 1. MORČIĆ KUPA

Gimnastičarke GK Samobor osvojile su ukupno 9 medalja na 1. Morčić kupu koji se održao u Rijeci u nedjelju 28. svibnja.

Na natjecanju je sudjelovalo preko 270 natjecatelja iz cijele Hrvatske.

U kategoriji 1. razreda pojedinačno srebro, unatoč visokoj temperaturi osvojila je Ema Trogrlić.

Ekipa u sastavu: Ema Trogrlić, Klara Frklić, Korina Maros, Vita Čebić i Iva Bulat također je osvojila srebrnu medalju.

1. razred

Ekipnu broncu osvojile su gimnastičarke 2. razreda: Ema Čulina, Anja Musović, Lara Babić, Franka Štrbac, Petra Vuković, Riana Bertović, Ani Žuvela i jana Šančić.

2. razred

Hana Banjanin, Gabrijela Kamenčić, Una Jelinić, Dora Elez , Vivian Fabekovec i Anja Marija Šprljan uzele su ekipno srebro u kategoriji 3. razreda.

3. razred

Ema Novosel i Zara Šuškavčević bile su jedine naše predstavnice u kategoriji 4. razreda te su ostvarile solidne rezultate.

4. razred

Tea Tadić bila je brončana u kategoriji 6. razreda. Najbolja u kategoriji 7. razreda bila je Mia Šaban, a drugo mjesto osvojila je Tia Seletković.

U kategoriji 8. razreda prvo mjesto i zlatnu medalju osvojila je Mia Bašić.

Ekipu su činile sve gimnastičarke od 5. do 8. razreda (Tea Tadić, Mia Šaban, Tia Seletković, Sandra Šogorić i Mia Bašić te su zajedničkim snagama osvojile ekipnu broncu.

5.8. razred

Na natjecanju su ih pratile trenerice: Tea Lagančić, Lorena Buljan i Jelena Pađan, dok je Martina Bublić sudila na ručama i tlu.

Rezultate možete pogledati ovdje: REZULTATI 1. MORČIĆ KUPA 28-5-17.xls

Čestitamo gimnastičarkama i njihovim trenericama na odličnim rezultatima!