Jesenska berba medalja

GK Samobor

3. kolo Kupa Hrvatske održano je u subotu 14. listopada u dvorani Zagrebačkog tjelovježbenog društva Hrvatski sokol u Zagrebu. Naše gimnastičarke osvojile su 7 medalja.

Ekipnu zlatnu medalju osvojile su juniorke B programa u sastavu: Sara Kormoš, Ema Mihelić, Lorena Bartaković i Dora Jurković. Pojedinačno najbolja bila je Sara Kormoš, a broncu je osvojila Ema Mihelić.

ekipa juniorke B 1. mjesto

Rebecca Kenda je u potpunosti savladala elemente zadane u kategoriji kadetkinja B te je s maksimalnim polaznim ocjenama osvojila još jedno zlato.

Rebecca Kenda, kad b 1.mj.

Mlađe kadetkinje C nastavljaju svoj zlatni niz. Ponovno najbolja bila je ekipa u sastavu: Jelena Kruhan, Mia Bajan, Lora Jaklenec, Elena Vlahović, Korina Petrović i Marta Jelić. Kao pojedinka nastupila je Eva Prčić.

Jelena Kruhan osvojila je i pojedinačno zlato, a Mia Bajan broncu.

ml.kad.C ekipno 1. mjesto

U kategoriji mlađih juniorki B nastupale su Maja Lehpamer (4. mjesto) i Barbara Jelić (5. mjesto).

mlk.juniorke b

Leire Golubić bila je 4. u kategoriji kadetkinja C. Nola Lucarić 7. i Lucija Mučnjak 19.

nola, Lucija, Leire

Nola, Lucija i Leire

U kategoriji mlađih juniorki C nastupale su Ema Kristina Šprljan (9.), Ema Babić (21.) i Laura Petrović (25.)

Ema Kristina, Laura, Ema

Ema Kristina, Laura i Ema

Na natjecanju su ih pratile trenerice Jelena Pađan, Tea Lagančić i Martina Bublić te trener Bojan Šinkovec.

Marija Sara Mihelić bila je sutkinja na ručama.

U nedjelju 22. listopada u Nacionalnom gimnastičkom centru Aton u Nedelišću održat će se zadnje kolo Kupa Hrvatske. Gimnastičarke (koje se još nisu plasirale)  imaju posljednju šansu za plasman za predstojeću Završnicu Kupa početkom studenog.