Bronca za gimnastičarke 2. razreda sa VIII. Aton kupa

s trenericama

U subotu 21. travnja održao se osmi po redu Aton kup za gimnastičarke i gimnastičare koji nisu nastupali u A, B ili C programu prema pravilniku Hrvatskog gimnastičkog saveza.

Ukupno je nastupilo 550 natjecatelja iz cijele Hrvatske.

Ekipnu broncu su osvojile gimnastičarke 2. razreda: Iva Bulat, Ema Trogrlić, Vita Čebić i Klara Frklić.

Najbolja među njima bila je Ema Trogrlić na 5. mjestu.

2. razred postolje

Iva, Ema Vita i Klara na postolju

Vita Bastaja bila je jedina predstavnica 1. razreda. Osvojila je 12. mjesto.

1. i 2. razred

Vita Bastaja (druga po redu)

Korak do medalje ostale su gimnastičarke 3. razreda: Anja Musović, Vita Kranjčec, Riana Bertović, Ani Žuvela, Chiara Stanić i Petra Vuković. Medalja im je izmakla za osam desetinki boda. Najbolja među njima bila je Petra Vuković na 10. mjestu.

3. razred

Četvrto mjesto ekipno osvojile su i gimnastičarke 4. razreda: Gabrijela Kamenčić, Anja Marija Šprljan i Vivian Fabekovec. Pojedinačno najbolja je bila Vivian na 8. mjestu.

4. razred

Vivian, Gabriela i Anja

Na natjecanju su ih pratile trenerice Jelena Pađan i Martina Bublić dok je Tea Lagančić bila sutkinja na ovom natjecanju.

Čestitke curama i njihovim trenericama!

Cure već marljivo treniraju za slijedeće natjecanje koje će se održati u Rijeci, 13. svibnja pod nazivom Morčić kup.