REZULTATI PROLJETNOG PRVENSTVA KLUBA ZA REKREATIVNE GRUPE

 

 

U subotu 16. lipnja održano je Proljetno prvenstvo kluba za rekreativne grupe.

Ostvareni su slijedeći rezultati:

PREDŠKOLCI 1

1. Klara Hršak, 2. Dora Puhalo, 3. Nina Vukić

Predškolci 1

PREDŠKOLCI 2

1. Lorena Runtas, 2. Leona Validžić Čorić, 3. Katja Klisurić

Predškolci 2

PREDŠKOLCI 3

1. Magda Puljić, 2. Marta Matijašić, 3. Lana Runtas

Predškolci 3

DEČKI (početni)

1. Zvonimir Novosel, 2. Bruno Bošković Belanić, 3. Damir Bošković Belanić, 4. Andrija Novosel

Dečki (početni)

 

 

DEČKI (napredni)

1. Luka Lehpamer, 2. Luka Gogić, 3. Patrik Mataušić

Dečki (napredni)

 

 

1. I 2. RAZRED POČETNI

1. Marta Koletić, 2. Iris Burić, 3. Ana Kralj

1. i. 2. razred početni

 

1. I 2. RAZRED NAPREDNI

1. Ema Trogrlić, 2. Vita Ćebić, 3. Antea Šimara

1. i 2. razred napredni

 

3. i 4. RAZRED POČETNI

1. Ema Lacković Jenko, 2. Paola Ćebić, 3. Josipa Žarko

3. i 4. razred početni

 

3. i 4. RAZRED NAPREDNI

1. Vivian Fabekovec, 2. Franka Štrbac, 3. Chiara Stanić

3. i 4. napredni

 

5.-8. RAZRED

1. Lara Hanzalek, 2. Sara Lacković, 3. Marija Smolčić

5.-8. razred

 

Čestitamo gimnastičarkama i gimnastičarima i njihovim trenericama: Loreni Radan, Tei Lagančić, Sandri Jurković, Jeleni Pađan i Martini Bublić.

Kompletne rezultate možete pogledati ovdje:

Rezultati PP 2018.

Za sve zainteresirane treninzi će se održati i tijekom srpnja (u periodu od 2. do 24.) i to utorkom i četvrtkom od 9 do 10 sati ujutro u borilačkoj dvorani pri OŠ B. Tonija.

Svima ostalima želimo ugodne i vesele praznike i vidimo se početkom rujna!

 

Vaše trenerice

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Designed by: seo services | Thanks to credit repair, web design st louis and std testing