REBECCA KENDA BRONČANA NA VIŠEBOJSKOM PRVENSTVU HRVATSKE

Rebecca Kenda

Proteklog vikenda u Slavonskom Brodu održano je Višebojsko prvenstvo Hrvatske za mlađe dobne kategorije u A programu te Završnica Kupa Hrvatske za B i C program.

Nakon lipnja i dvije medalje na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske Rebecca Kenda ponovno se popela na postolje osvojivši brončanu medalju u višeboju. Šest novih elemenata uvježbavala je tijekom proteklih pet mjeseci te ih je uspješno izvela na natjecanju. Najvišu ocjenu dobila je na gredi osvojivši ukupno 15.00 bodova.

kadetkinje A_3.mjesto R. Kenda

brončana Rebecca Kenda

Ekipa mlađih katetkinja B ostala je korak do medalje. Nedostajalo im je samo pola boda da se okite broncom. Za ekipu su nastupile: Elena Vlahović, Jelena Kruhan, Nola Lucarić, Mia Bajan i Lora Jaklenec. Najbolja pojedinka bila je Jelena na 9. mjestu. Slijede Nola na 11., Elena na 12., Mia na 18. i Lora na 21. mjestu.

ml.kadetkinje B

Leire Golubić nastupila je u kategoriji kadetkinja B i osvojila je 17. mjesto.

kadetkinje B_Leire Golubić

Dora Jurković (12.) i Ema Kristina Šprljan (13.) nastupile su u kategoriji juniorki B.

juniorke B (E.K. Šprljan i D. Jurković)

Nedjelja 11. studenog bila je rezervirana za C program. Nastupilo je 5 gimnastičarki iz našeg kluba.

Marta Jelić osvojila je 29., a Lucija Mučnjak 35. mjesto u kategoriji kadetkinja C od ukupno 44 gimnastičarke.

kadetkinje C_Marta Jelić i Lucija Mučnjak

U juniorskoj kategorij nastupile su: Tara Bartaković (10.), Barbara Jelić (23.) i Maja Lehpamer (26.) od ukupno 44 gimnastičarke.

juniorke C (M. Lehpamer, B. Jelić i T. Bartaković)

Na natjecanju su ih pratili treneri: Tea Lagančić, Jelena Pađan, Bojan Šinkovec i Martina Bublić koja je bila sutkinja na tlu i ručama.

s trenerima GK Samobor

gimnastičarke s trenerima: Tea Lagančić, Jelena Pađan , Martina Bublić i Bojan Šinkovec