Iz Rijeke s medaljama

AVQQ5956

S netom održanog Morčić kupa naše gimnastičarke u Samobor su se vratile sa 12 medalja.

Ekipa 1. razreda u sastavu: Klara Hršak, Lana Runtas, Sara Štabi, Laura Štrkalj, Ilaria Visić i Vita Vrzić osvojila je zlato.

1. razred 1. mjesto ekipno

Pojedinačno Ilaria je bila 1., a Klara 3.

Ilaria Visić 1. mjesto i Klara Hršak 3. mjesto

Iris Burić učenica 2. razreda također je bila zlatna.

Iris Burić, 1. mjesto 2. razred

Ekipa 2. razreda ostala je na korak do medalje. Vita Bastaja, Iris Burić, Ivona Grdenić Kokman i Ana Kralj osvojile su 4. mjesto.

2. razred 4. mjesto ekipno

I ekipa 3. razreda zlatna. Ekipu su činile: Vita Ćebić, Klara Frklić, Marta Koletić, Korina Maros i Ema Trogrlić.

3. razred 1. mjesto

Ema je osvojila pojedinačno srebro i Klara Frklić broncu.

Ema Trogrlić, 2. mjesto i Klara Frklić 3. mjesto

Još jedno ekipno zlato osvojile su gimnastičarke 4. razreda: Anja Musović, Petra Vuković, Franka Štrbac i Nina Tašner.

4. razred 1. mjesto ekipno

Pojedinačno Petra je bila zlatna i Franka Štrbac srebrna.

Petra Vuković 1. mjesto i Franka Štrbac 2. mjesto

Vivian Fabekovec nastupala je u kategoriji 5. razreda i osvojila je pojedinačnu broncu.

Vivian Fabekovec 3, mjesto 5. razred

Naša najstarija natjecateljica na ovom natjecanju bila je Sandra Šogorić. U kategoriji 8.+ razred osvojila je broncu.

Sandra Šogorić 3. mjesto

Lara Hanzalek nastupila je u kategoriji 7. razreda. Osvojila je 6. mjesto.

Lara Hanzalek i Sandra Šogorić

Na natjecanju su ih pratle trenerice Tea Lagančić, Jelena Pađan i Martina Bublić koja je ujedno bila i sutkinja.

Bravo još jednom za sve naše gimnastičarke!