AVQQ5956

Iz Rijeke s medaljama

S netom održanog Morčić kupa naše gimnastičarke u Samobor su se vratile sa 12 medalja. » više

1. mjesto Jelena Kruhan

JELENA KRUHAN ZLATNA NA 1.KOLU KUPA HRVATSKE

U subotu 11. svibnja u NGC Aton održalo se 1. kolo kupa Hrvatske za regiju Sjever. » više

Ema Trogrić

Ema Trogrlić zlatna na IX. Aton kupu

U Nacionalnom gimnastičkom centru Aton u Nedelišću u subotu 4. svibnja održan je IX. Aton kup. Nastupilo je preko 400 natjecatelja iz cijele Hrvatske. » više

3 medalje sa 2. kola Kupa Hrvatske

juniorke

ZTD Hrvatski sokol bio je domaćin 2. kola Kupa Hrvatske u subotu 13. listopada.

 

 

 

 

U kategoriji mlađih kadetkinja B ekipa u sastavu: Mia Bajan, Lora Jaklenec, Jelena Kruhan, Nola Lucarić i Elena Vlahović osvojila je brončanu medalju.

Najbolja pojedinka je bila Jelena Kruhan na 4. mjestu.

ml. kadetkinje b

Ema Kristina Šprljan nastupila je u kategoriji juniorki B i osvojila je pojedinačno 7. mjesto.

Ema Kristina Šprljan

U C programu ekipa kadetkinja C također je osvojila ekipnu broncu. Ekipu su činile: Marta Jelić, Ana Matijaščić, Bruna Mrzak, Lucija Mučnjak, Korina Petrović i Eva Prčić.

Korina Petrović bila je najbolja pojedinka na 7. mjestu.

kadetkinje C

Ema Babić, Tara Bartaković, Barbara Jelić i Maja Lehpamer osvojile su ekipno srebro u kategoriji juniorki C programa. Najbolja pojedinka je bila Barbara Jelić na 4. mjestu.

juniorke C

Na natjecanju su ih pratile trenerice Jelena Pađan i Martina Bublić dok je Tea Lagančić bila sutkinja.

Čestitamo svim gimnastičarkama!

MB

REZULTATI PROLJETNOG PRVENSTVA KLUBA ZA REKREATIVNE GRUPE

 

 

U subotu 16. lipnja održano je Proljetno prvenstvo kluba za rekreativne grupe.

Ostvareni su slijedeći rezultati:

PREDŠKOLCI 1

1. Klara Hršak, 2. Dora Puhalo, 3. Nina Vukić

Predškolci 1

PREDŠKOLCI 2

1. Lorena Runtas, 2. Leona Validžić Čorić, 3. Katja Klisurić

Predškolci 2

PREDŠKOLCI 3

1. Magda Puljić, 2. Marta Matijašić, 3. Lana Runtas

Predškolci 3

DEČKI (početni)

1. Zvonimir Novosel, 2. Bruno Bošković Belanić, 3. Damir Bošković Belanić, 4. Andrija Novosel

Dečki (početni)

 

 

DEČKI (napredni)

1. Luka Lehpamer, 2. Luka Gogić, 3. Patrik Mataušić

Dečki (napredni)

 

 

1. I 2. RAZRED POČETNI

1. Marta Koletić, 2. Iris Burić, 3. Ana Kralj

1. i. 2. razred početni

 

1. I 2. RAZRED NAPREDNI

1. Ema Trogrlić, 2. Vita Ćebić, 3. Antea Šimara

1. i 2. razred napredni

 

3. i 4. RAZRED POČETNI

1. Ema Lacković Jenko, 2. Paola Ćebić, 3. Josipa Žarko

3. i 4. razred početni

 

3. i 4. RAZRED NAPREDNI

1. Vivian Fabekovec, 2. Franka Štrbac, 3. Chiara Stanić

3. i 4. napredni

 

5.-8. RAZRED

1. Lara Hanzalek, 2. Sara Lacković, 3. Marija Smolčić

5.-8. razred

 

Čestitamo gimnastičarkama i gimnastičarima i njihovim trenericama: Loreni Radan, Tei Lagančić, Sandri Jurković, Jeleni Pađan i Martini Bublić.

Kompletne rezultate možete pogledati ovdje:

Rezultati PP 2018.

Za sve zainteresirane treninzi će se održati i tijekom srpnja (u periodu od 2. do 24.) i to utorkom i četvrtkom od 9 do 10 sati ujutro u borilačkoj dvorani pri OŠ B. Tonija.

Svima ostalima želimo ugodne i vesele praznike i vidimo se početkom rujna!

 

Vaše trenerice

 

Bronca za gimnastičarke 2. razreda sa VIII. Aton kupa

s trenericama

U subotu 21. travnja održao se osmi po redu Aton kup za gimnastičarke i gimnastičare koji nisu nastupali u A, B ili C programu prema pravilniku Hrvatskog gimnastičkog saveza.

Ukupno je nastupilo 550 natjecatelja iz cijele Hrvatske.

Uspješan početak natjecateljske sezone

GK Samobor

Naše gimnastičarke boravile su u  od 9. do 11. ožujka 2018. godine u Dubrovniku na 8. Turniru sv. Vlahe.

Iz Dubrovnika su kući donijele 3 zlata, 2 srebra i 2 bronce.

Designed by: seo services | Thanks to credit repair, web design st louis and std testing